Category Archive: Bez kategorii

Obecnie piłka nożna to nie tylko kopanie piłki

 TO TEŻ MODA NA STYL I FRYZURY
W chwili, gdy włączamy mecz w telewizji i widzimy wybiegających na boisko piłkarzy czy to zagranicznych czy też polskich klubów myślimy sobie super stroje. Komplety piłkarskie zawodowych graczy są stworzone z najlepszych materiałów. Oczywiście kibice mogą mieć oryginalny strój, taki sam jak noszą zawodnicy ukochanej drużyny, ale muszą sporo zapłacić, ceny zaczynają się od kilkuset złotych. Często też, kiedy oglądamy mecze widzimy, jak piłkarze na koniec meczu zdejmują koszulki i zamiast się nimi wymienić rzucają je na trybuny. Gdy koszulka trafia na trybuny zaczyna się walka o ociekającą potem koszulkę zawodnika. Dla osób nielubiących piłki nożne sytuacja dość dziwna, ale dla prawdziwego fana piłki nożnej nie lada gratka. Często też ludzie kupują koszulki swoich uwielbionych drużyn, po to by zdobyć na niej autografy poszczególnych piłkarzy. Tak, więc spora ilość koszulek piłkarskich jest do zbierania podpisów zamiast do biegania na boisku. Sporo klubów wypuściło na rynek komplety piłkarskie z myślą o płci pięknej. Kobiety nie muszą już korzystać z niedopasowanych męskich koszulek, mogą natomiast zainwestować w koszulki, które będą podkreślały ich wdzięki.

stroje piłkarskie

Elegancji stroju dopełniają buty do garnituru.

Zdarza się często, że panowie nie rozumieją, dlaczego kobiety mają wiele par butów i starają się zawsze dobrać je odpowiednio do stroju. Warto jednak wziąć przykład z dziewczyn, żon i matek i zainteresować się obuwiem. Nie wiąże się to od razu z przymusem kupowania dziesięciu par, lecz z doborem odpowiedniego obuwia, eleganckiego i dostosowanego do okoliczności. Szczególnie ważne są w tym wypadku buty do garnituru. Nie każdy mężczyzna jest wielbicielem garniturów. Niektórzy muszą nosić go codziennie, ze względu na wykonywaną pracę, inni lubią, jeszcze inni zakładają garnitur tylko okazyjnie, zazwyczaj z okazji ślubów oraz pogrzebów.
Buty biznesowe
Niezależnie od przyczyn, które skłaniają do założenia tego stroju, trzeba pamiętać, aby prezentował się on nienagannie. Niezbędne jest zadbanie o to, aby był dopasowany do rozmiaru mężczyzny. Za duży lub za mały garnitur z pewnością nie zrobi odpowiedniego wrażenia na osobach postronnych , a do tego sprawi, że mężczyzna będzie czuł się niekomfortowo. Poza odpowiednim rozmiarem istotne są również szczegóły – koszula z długim rękawem, spinki do mankietów pod kolor dodatków, np. zegarka, odpowiednia szerokość krawata. Elegancji stroju dopełniają buty do garnituru, które powinny być dobrane do niego. W zależności od koloru garnituru mogą być czarne lub brązowe, chociaż czerń prezentuje się zazwyczaj korzystnie. Dodatkowo powinny być wiązane, a najlepiej aby były w całości wykonane ze skóry. W znaczący sposób podnosi to ich cenę, jednak daje nie tylko dobry efekt, dopełniając cały strój, ale jest inwestycją na lata. Jeżeli często nosi się garnitury z pewnością jedna para butów nie będzie wystarczająca, lecz jeżeli jest to okazyjne mogą on służyć mężczyźnie przez kilka lat.
Continue Reading

Eleganckie obuwie to podstawa stroju w czasie ważnych okazji.

Można mieć piękną sukienkę, dopasowany garnitur, ładną fryzurę i doskonały makijaż, a jednak nie wyglądać całkowicie elegancko. Powodem tego może być źle dobrane obuwie, które niszczy wrażenie, jakie ma dawać strój. Chociaż dla niektórych przywiązywanie wagi do butów jest śmieszne, jednak nie da się zaprzeczyć, że to one są tym elementem stroju, na który patrzące z boku osoby, zwracają szczególną uwagę. Czasami z rozmysłem, czasami odruchowo, jednak nie pozostaje on obojętny. Z tego powodu eleganckie obuwie to podstawa stroju w czasie ważnych okazji i uroczystości oraz wizytówka każdego człowieka. W związku z tym należy je dobierać stosownie do okoliczności, a także do panującej pogody i sezonu, ponieważ wszystko może mieć znaczenie.
Continue Reading

Najmodniejsze tej zimy propozycje butów dla Pań

Mówi się, że na obuwiu nie należy oszczędzać. Gdyż kupno słabej jakości obuwia spowoduje, że niedługo trzeba będzie zakupić następną parę, kolejną itd… I w taki sposób wydaje się więcej gotówki niż kupując raz porządne i firmowe buty. Ale znamy drobny wyjątek od tej reguły, mianowicie marka, które sprzedaje solidne obuwie po przyjaznych cenach – Clarks. Sklepy tej firmy są w wielu miejscach w kraju. Continue Reading